Transkript Tercümesi

/ Transkript Tercümesi

Transkript Tercümesi

Ankara Yeminli Tercüme,  Ankara Transkript Tercümesi; Öğrencinin okulda /veya üniversitede kayıtlı olduğu dersleri, bu derslerin kredi miktarlarını, haftada kaç saat olduğu, her bir dersten aldığı notlar ile genel not ortalamasını gösterir belgedir.

İlk ve orta öğretimde karne, yükseköğretimde transkript adını alır. Transkript, öğrencinin kayıt bilgilerini, yarıyıllara göre alınmış derslerini, bu derslerdeki başarı durumunu, her bir dersin ve derslerin toplam not bilgilerini, not ortalamalarını ve gerçekleştirilmiş ise staj bilgilerini içerir.

Transkript Tercümesi

Not döküm tercümesi olan transkript, yurtdışı ve yurtiçi üniversite denklik başvurularında ya da yatay geçişlerde almış olduğunuz eğitimin içeriği hakkında detaylı bilgi içeren bir belgedir.

Yurt dışındaki üniversite başvurularında mutlaka diploma ve transkript tercümesi ilk başvuruda bulunduğunuzda, yalnızca yeminli tercümanın kaşesi ve imzasının tercüme belge üzerinde bulunması yeterlidir. Yurt dışındaki üniversite kesin kayıtlarında mutlaka noter tasdiki ve Apostil yapılması gerekir.

Transkript Tercüme Fiyatları

Diploma tercümesi fiyatları 1 (bir) sayfa olarak hesaplanmaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, 15 TL, Farsça 30 TL, Arapça 20 TL, Rusça 25 TL, 2017 yılı diploma tercümesi fiyatlarıdır.

Transkript tercümesi fiyatları 1000 karakter üzerinden hesaplanmakta ve dillere göre değişmektedir.

Transkript Tercümesi Yaptığımız Belgeler

İlköğretim Not Çizelgesi

Ortaöğretim Not Çizelgesi

Lise Transkript Tercümesi

Anadolu Lisesi Transkript Tercümesi

İmam Hatip Lisesi Transkript Tercümesi

Özel Lise Transkript Tercümesi

Fen Lisesi Transkript Tercümesi

Sağlık Meslek Lisesi Transkript Tercümesi

Ön Lisans Transkript Tercümesi

Lisans Transkript Tercümesi

Mastar Transkript Tercümesi

Yüksek Lisans Transkript Tercümesi

Doktora Transkript Tercümesi

Transkript Tercümesi Ankara, Kızılay, Çankaya, Etimesgut, Sincan, Ostim, İvedik, Yeni Mahalle, Çayyolu, Ulus, Atatürk Mahallesi, Balgat, Yaşamkent, Ankara Yeminli Tercüme, İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. uzman yeminli tercümanlarımız ile Ankara Transkript Tercümesi hizmeti vermekteyiz.

Yeminli Tercüme Ankara,  Ankara Yeminli Tercüme,  Transkript Tercümesi Ankara, Kızılay, Çayyolu, Çankaya, Çukurambar, Ulus, Yüzüncü Yıl, Balgat, Elvankent, Öveçler,  Ümitköy, Bahçelievler, Ostim, Demetevler, ODTU, İvedik, Bilkent, Kahramankazan, Kızılcahamam, Ayaş, Çamlıdere, Pursaklar, Sincan İskitler, Polatlı, Akyurt, Beypazarı, Keçiören,  Batıkent, Altındağ, Oran, Güdül, Birlik, Çubuk,  Bala, Haymana, Şereflikoçhisar Kalecik, Elmadağ, Mamak, Gölbaşı, Yenimahalle, ilçelerinde Transkript Tercümesi Ankara, Kızılay, Çankaya, Nallıhan, Sincan, Evren, Ostim,  Etimesgut, Ankara Transkript Tercümesi hizmeti verilmektedir.

Transkript Tercümesi Ankara, Trabzon, Zonguldak, Burdur, Kocaeli, Kırşehir, Manisa, Çankırı, Diyarbakır,  Van, Karaman,  Rize, İzmit,  Mardin, Muğla, Yalova, Bilecik, Eskişehir,  Kırşehir, Bursa, Edirne, Ereğli, Gebze, Kütahya, Antalya, Denizli, Urfa, Afyon, Adana, Kastamonu, Hakkari,  Kırıkkale, Iğdır, Çorum, Aydın, Urfa, Karabük, Balıkesir,  Kars,  Konya, Kayseri, Sakarya, Maraş,  Alanya,  Samsun, Sinop, Gümüşhane,  Gaziantep, Iğdır, Artvin, Erzurum, Malatya Osmaniye, Isparta, Mersin, şehirlerinde Transkript Tercümesi Ankara, Kızılay, Çankaya, Sincan, Ostim, Ankara Yeminli Tercüme, İnfoyed Tercüme Ltd. Şti. alanında uzmanlaşmış noter yeminli tercümanları ile Ankara Transkript Tercümesi hizmeti vermektedir.

Ankara Transkript Tercümesi Dilleri

İngilizce Transkript Tercümesi

Sırpça Transkript Tercümesi

Fransızca Transkript Tercümesi

Arapça Transkript Tercümesi

Almanca Transkript Tercümesi

Hollandaca Transkript Tercümesi

Norveççe Transkript Tercümesi

Portekizce Transkript Tercümesi

Fince Transkript Tercümesi

İspanyolca Transkript Tercümesi

Hırvatça Transkript Tercümesi

Makedonca Transkript Tercümesi

Rusça Transkript Tercümesi

Romence Transkript Tercümesi

 

Farsça Transkript Tercümesi

Yunanca Transkript Tercümesi

İtalyanca Transkript Tercümesi

Flemenkçe Transkript Tercümesi

Farsça Transkript Tercümesi

Bulgarca Transkript Tercümesi

İbranice Transkript Tercümesi

Hollandaca Transkript Tercümesi

Ukraynaca Transkript Tercümesi

Çince Transkript Tercümesi

Danca Transkript Tercümesi

Japonca Transkript Tercümesi

İsveççe Transkript Tercümesi

Macarca Transkript Tercümesi